CTT - logo

Międzynarodowa Warszawska Wystawa Wynalazków IWIS 2024

09.10.2024
Plakat targów IWIS2024

Uniwersytet Rolniczy wraz z Centrum Transferu Technologii uczestniczy w Międzynarodowej Warszawskiej Wystawie Wynalazków IWIS 2024! Od 14 do 16 października możecie nas odwiedzić na Politechnice Warszawskiej, gdzie zaprezentujemy nasze najnowsze osiągnięcia technologiczne.

Uniwersytet Rolniczy wraz z Centrum Transferu Technologii będzie uczestniczył w Międzynarodowej Warszawskiej Wystawie Wynalazków IWIS 2024! Od 14 do 16 października możecie nas odwiedzić na Politechnice Warszawskiej, gdzie zaprezentujemy nasze najnowsze osiągnięcia technologiczne, będzie również możliwość poznania i porozmawiania z ich twórcami.

Prezentować będziemy:

• Nanokapsułki z prozdrowotną zawartością, prozdrowotny produkt je zawierający,
  • Nawóz o kontrolowanym uwalnianiu z dodatkiem kompozytu biodegradowalnego,
  • Metoda określania obszaru o wysokich cenach gruntów i uzyskana mapa, przy użyciu analizy struktury podziału gruntu na działki.